Hostel Praha 10 Milánská :::

Hostel Milánská / Praha 10

Hostel Milánská se nachází v klidné části Prahy, v prostředí parku, v těsné blízkosti sportovního areálu a Hostivařské přehrady. Stanice MHD je od hostelu Milánská vzdálena 100 m, pak 8 minut jízdy ke stanici metra.

Bezproblémové parkování. Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Recepce pro Vás 24 hodin denně. 

Praha 10 ubytování Milánská služby :
Přízemí hostelu Milánská je bezbarierově upravené. Připojení k Wifi internetu zdarma. Možnost snídaně podávané v předem dohodnutém čase do pokojů. Ubytování je vhodné pro turisty, rodiny s dětmi, studující, školní výlety, ale i pro pracovní cesty.

Hostel Praha 10 - Horní Měcholupy ubytování
Po rekonstrukci pokojů a studií v 1. patře hostelu 1 Milánská zůstaly pouze tři pokoje v levnější cenové relaci. Jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj a čtyřlůžkové hostelové studio. Všechny tři pokoje mají připojení na TV zásuvku, možnost připojení k Wifi internetu, společnou kuchyň, která je vybavená indukčním vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí.

Na patře je celkem 8 pokojů včetně studií s celkovou kapacitou 17 lůžek. V 1. patře je dále dvoulůžkový pokoj s vlastním WC a sprchovým koutem. Pokoj je vybaven minikuchyňským koutem. Dvě hotelová studia po rekonstrukci koupelen a pokojů pro náročnější hosty a dvoupokojové studio s vlastní koupelnou s WC, kde je jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj.

Pokoje Hostel 2 Milánská vybavení
Ve všech pokojích je chladnička, indukční vařič, základní kuchyňské a jídelní nádobí, stůl se židlemi, 

Jednolůžkový bezbarierový pokoj - V pokoji je lůžko s ložním vybavením, skříňka s úložným prostorem, věšák, koberec. Koupelna s vanou je společná pro dva spolusousedící jednolůžkové pokoje. Výhled z okna pokoje je do prostředí zahrady.

Čtyřlůžkový pokoj - je vybaven kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem a umyvadlem, vlastní WC jen pro tento pokoj na chodbě, lůžka s úložným prostorem, ložní vybavení, šatní skříň, skříňka. Pohled z oken do prostředí zahrady.

Čtyřlůžkové studio je vybavené předsíní s šatní skříní, koupelnou s WC, pokojem s kuchyňským koutem, skříň, věšák na šaty se zrcadlem v předsíni. Pohled z oken do přilehlé zahrady a širokého okolí.

Čtyř až pětilůžkové studio je vybavené kuchyňský koutem, lůžky s ložním vybyvením, skříňkami a nočními stolky, sedací soupravou. Studio se skládá z velké předsíně vybavené šatními skříněmi, botníkem a věšákovou soupravou, koupelny s WC.

Pětilůžkové studio (byt 2+1) se skládá z velké předsíně kde je šatní skříň, věšáková souprava se zrcadlem, koupelny s WC, kuchyně vybavené také rychlovarnou konvicí, dvoulůžkového a třílůžkového pokoje. Pokoje je možné poskytnout i jednotlivě jako samostatné pokoje.

Hostel Milánská v Praze služby v okolí
K pobytu v hostelu Milánská je možnost objednat si pronájem tenisových kurtů s umělým povrchem, fotbalového hřiště s umělým trávníkem nebo se zatravněnou plochou, hřiště na plážový volejbal a nohejbal. Objednávat je nutné 7 - 10 dní předem. Moderně vybavený sportovní areál včetně občerstvení - restaurace s letní zahrádkou se nachází 200 m od hostelu Milánská. Také minigolf, který není nutné objednávat dopředu. Sportoviště je umístěno v přírodní lokalitě stranou běžného ruchu.

Ubytování v Praze Hostel Milánská výlety
Od hostelu Milánská se do 10 minut jízdy autem nachází Průhonický zámek a Průhonický park, který je součástí UNESCO a pražské památkové rezervace. Na Pražský hrad se snadno od hostelu Milánská dostanete MHD. Bus č. 271 vás během chvilky dopraví k metru Skalka a metrem přímo do stanice Malostranská.

Hostel Praha 10 Milánská - Služba na recepci je 24 hodinHostel Praha 10 Milánská - K hotelu přísluší parkovištěHostel Praha 10 Milánská -  je k dispozici připojení na internetHostel Praha 10 Milánská - tenis -poblíž hoteluHostel Praha 10 Milánská - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHostel Praha 10 Milánská - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Hostel Milánská, Milánská 471/A
Praha 10 10900 Česká Republika
Hotel-Praha-10-Milanska@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hostel Milánská ubytování Praha 10 Aktuální počasí ::: jasno

Nevyhovuje Vám toto ubytování? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky: